Organizator:

Czym jest FRN

Podziel się

Wszystkie najważniejsze informacje w jednym miejscu!

Forum Rynku Nieruchomości to najważniejsze spotkanie branży real estate. Elitarne wydarzenie odbywa się co roku w Sopockim Hotelu Sheraton. Przez dwa dni na dwóch salach wykładowych uczestnicy słuchają debat i prelekcji ponad stu ekspertów rynku mieszkaniowego i komercyjnego. Forum to wyjątkowa okazja do nawiązania cennych kontaktów biznesowych. Każdy z uczestników może skorzystać z systemu Match Maker i umówić się na rozmowę z innym zarejestrowanym uczestnikiem w specjalnie przygotowanej do tego trzeciej sali. FRN to dwa dni bezcennej wiedzy i danych analitycznych, wskazówek liderów rynku nieruchomości oraz mniej i bardziej formalnego networkingu w niezapomnianej atmosferze letniego Sopotu.


Tegoroczne wydarzenie to już 13. edycja ulubionej przez wszystkich konferencji branży nieruchomości! Forum Rynku Nieruchomości odbędzie się 19 i 20 czerwca 2023. Jak zawsze, spotykamy się w gronie kilkuset osób tworzących polski rynek mieszkaniowy i komercyjny. Wysłuchamy ponad 100 ekspertów. Spędzimy 2 dni na gorących dyskusjach oraz networkingu – tym oficjalnym, w sali Match Maker, oraz tym mniej formalnym, na legendarnym bankiecie, który w tym roku nareszcie wraca na sopocką plażę.


Program merytoryczny Forum Rynku Nieruchomości toczy się równocześnie na dwóch salach: mieszkaniowej i komercyjnej.  W tym roku najlepsi eksperci, analitycy oraz zaproszeni goście specjalni konferencji, dyskutować będą między innymi na tematy: "Inflacyjny ekspress w Europie i Polsce – kiedy zjedzie do zajezdni?", "Deweloperzy: namolni petenci czy faktyczni kreatorzy miast?", "Joint venture, PPP, a może… fuzja?", "Czy to się opłaca? Koncepcyjna analiza chłonności terenu z wykorzystaniem narzędzi AI oraz VR.", "Jak zaprojektować inwestycję, która będzie sprzedażowym hitem… i nie zbankrutować", "Energooszczędność w budownictwie mieszkaniowym, czyli temat, który nie może czekać", "Środowisko prawne działalności deweloperskiej w Polsce – próba oceny",  "Rynek najmu 2030 – jaka przyszłość czeka najem i PRS? ", "Zielona wartość dodana – gospodarka cyrkularna, adaptacje budynków, ESG. ", " Rynek inwestycyjny: czy sam optymizm wystarczy?", "Uwaga, pole minowe, czyli zarządzanie nieruchomościami."

Szczegółowy program obu dni W tym roku na scenie FRN wystąpią między innymi: prof. Przemysław Litwiniuk z Rady Polityki Pieniężnej, Prezydent Miasta Sopotu Jacek Karnowski, Prezydent Jeleniej Góry Jerzy Łużniak, Pierwszy Wiceprezydent Miasta Łodzi Adam Pustelnik, Burmistrz Giżycka Wojciech Iwaszkiewicz, Prezes Zarządu PFR Nieruchomości Wojciech Caruk, Prezes Zarządu Polskiego Związku Firm Deweloperskich Grzegorz Kiełpsz, profesor Waldemar Rogowski, profesorka Agata Twardoch i wielu innych ekspertów. 

Sylwetki wszystkich ekspertów FRN 23Zostały ostatnie wolne miejsca!

 

Forum Rynku Nieruchomości w Sopocie. Tu po prostu nie wypada nie być!