Organizator:

Prof. dr hab. Joanna Tyrowicz, członkini Rady Polityki Pieniężnej gościem specjalnym FRN 2024!

Podziel się

Jest nam niezmiernie miło przekazać informację, że tegoroczny wykład Gościa Specjalnego podczas 14. edycji Forum Rynku Nieruchomości poprowadzi prof. dr hab. Joanna Tyrowicz, członkini Rady Polityki Pieniężnej Narodowego Banku Polskiego.

 

Wykład odbędzie się dwa dni po czerwcowym posiedzeniu RPP. Pani Profesor odwoła się do bieżących ustaleń Rady, aktualnej sytuacji stóp procentowych i ich znaczenia dla rynku nieruchomości.

 

Profesurę uzyskała w 2019 roku, habilitację w 2012, tytuł doktora nadał jej Uniwersytet Warszawski w roku 2006. Od 2017 roku współpracuje na stałe z IZA w Bonn. W latach 2007-2017 pracowała w Instytucie Ekonomicznym Narodowego Banku Polskiego, specjalizując się w zagadnieniach dotyczących rynku pracy i gospodarstw domowych. Od 2022 roku została powołana w skład Rady Polityki Pieniężnej. Współpracowała także z Bankiem Światowym i Komisją Europejską. Fulbright Scholar (Columbia University) oraz Mellon Fellow (w Netherlands Institute for Advanced Studies), gościła także w IAAEU w Trewirze oraz w IOS w Regensburgu.

 

Jesteśmy dumni, że tak doświadczona ekspertka, członkini Rady Polityki Pieniężnej, Narodowego Banku Polskiego poprowadzi  wykład specjalnie dla Państwa, naszych gości – tak ważnej branżowej publiki, podczas tego elitarnego wydarzenia.

 

Zapraszamy na FRN 2024 do Sopockiego Hotelu Sheraton, to już 6 i 7 czerwca.

Tu po prostu nie wypada nie być!

KUP BILET ONLINE ZAKUPY GRUPOWE ZOBACZ PROGRAM FRN'24