Organizator:

Pierwszy dzień Forum dobiega końca.

Podziel się

Zakończyliśmy pierwszy dzień Forum Rynku Nieruchomości. 

 

 

Paneliści pod czujnym okiem moderatorów na dwóch salach wykładowych zaprezentowali mnóstwo trendów i omówili bieżące analizy branży real estate. 

- Na sali mieszkaniowej podsumowane zostały pierwsze miesiące 2024 roku na krajowym rynku nieruchomości. Było dużo rozważań na temat ESG, współpracy z samorządem, rozpoczętej reformie planowania i zagospodarowania przestrzennego. Nasi eksperci omówili również temat sukcesji firm deweloperskich w krajowej mieszkaniówce.

- Na sali komercyjnej paneliści podjęli się odpowiedzi na pytanie co będzie inwestycyjnym hitem 2024 roku? Czy lepiej inwestować w budowę biur, czy magazynów? Nie zabrakło rozmów na temat wykończenia wnętrz biurowych i dostosowania ich pod osoby z różnymi potrzebami, tak by nikogo nie wykluczać. Omówione zostały zasady uzyskania Certyfikatu bez Barier.  

 

Podczas pierwszego dnia Forum, firma Nowy Adres zaprezentowała swój najnowszy projekt nad którym pracuje od pewnego czasu, a jest nim Akademia Rynku Nieruchomości. Wydarzenie kierowane do konsumentów szukających rzetelnych i wiarygodnych informacji o rynku nieruchomości.

 

To był niesamowicie intensywny i na prawdę potrzebny dzień. 

Dziękujemy wszystkim panelistom i moderatorom za niepowtarzalną dawkę eksperckiej wiedzy na obydwu scenach konferencji!


Dziękujemy Państwu, uczestnikom za liczne przybycie i mnóstwo inspirujących rozmów kuluarowych.

Zapraszamy już jutro na kolejny dzień Forum!