Organizator:

Konferencję poprowadzi Sławomir Siezieniewski!

Podziel się

Tradycją już jest, że Forum Rynku Nieruchomości na sali mieszkaniowej specjalnie dla Państwa poprowadzi Sławomir Siezieniewski - prezenter, konferansjer i dziennikarz informacyjny od lat związany Telewizją Polską i naszą konferencją.

Karierę rozpoczął w gdańskim wydaniu „Panoramy”, skąd trafił do TVP1 jako prezenter głównego wydania Wiadomości. W stacji prowadził również programy publicystyczne takie jak „Monitor Wiadomości” oraz „W centrum uwagi”, skąd przeszedł do nowotworzonego kanału informacyjnego „Kurier” transmitowanego na antenie TVP3 przekształconego w 2007 roku w TVP Info, gdzie występuje do dziś. Jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych prezenterów TVP.

Relacjonował dla Telewizji Polskiej największe wydarzenia polityczne, gospodarcze i społeczne: wybory prezydenckie, parlamentarne i samorządowe, pielgrzymki papieskie. Współpracował z Redakcją Sportową TVP podczas igrzysk olimpijskich w Atlancie, Sidney, Turynie i Salt Lake City.

Mówi o sobie, że jest dziennikarzem wszechstronnym, ponieważ ma olbrzymie doświadczenie w prowadzeniu serwisów informacyjnych, rozmów o różnorodnej tematyce i debat polityczno-społecznych, a także prowadzeniu Forum Rynku Nieruchomości, ponieważ współpracujemy od lat!

Ciekawostką jest fakt w jaki sposób Sławomir zadebiutował na telewizyjnym ekranie. W 1991 roku wystąpił w Teleexpressie, jako wokalista heavy metalowej grupy "Angellica", która była rewelacją ogólnopolskiego przeglądu "Rock dla Pokoju".

Forum Rynku Nieruchomości to jedna z największych konferencji branży. Co roku w Sopockim Sheratonie spotyka się ponad sześciuset ekspertów i ekspertek związanych z rynkiem nieruchomości. To dwa dni debat, prelekcji oraz aktualnych analiz rynku. Wszystko odbywa się na dwóch salach wykładowych. Dodatkowo trzecia sala Spotkań, to przestrzeń do rozmów i nawiązywania relacji biznesowych za pośrednictwem aplikacji Match Maker. Dlatego FRN to niepowtarzalna okazja do efektywnego networkingu biznesowego – także tego mniej formalnego, na legendarnym bankiecie na plaży. Tu nie może nikogo zabraknąć, również w tym Ciebie!

KUP BILET