Organizator:

Konferencję poprowadzi Iwona Kasprzak!

Podziel się

Program na sali komercyjnej na 14. Forum Rynku Nieruchomości prowadzić będzie, podobnie jak w poprzednich latach, Iwona Kasprzak.

Prezeska Fundacji In_Spire i Dyrektorka ds. Public Affairs Grupy MTP od dawna związana jest z naszymi konferencjami – nie bez powodu: ma w konferansjerce ogromne doświadczenie i umiejętność kierowania uwagi publiczności na zaproszonych na scenę gości. Jest też mistrzynią pięknej polszczyzny oraz zasad protokołu dyplomatycznego.

Iwona od ponad 25 lat zajmuje się prowadzeniem uroczystości, koncertów, gal, a także konferencji i kongresów, w tym na szczeblu rządowym i międzynarodowym. Ma w swoim portfolio ponad 500 tego typu wydarzeń. Prowadziła szereg indywidualnych i grupowych szkoleń z zakresu wystąpień publicznych. Była także wykładowcą Wyższej Szkoły Bankowej  oraz Wyższej Szkoły Komunikacji i Zarządzania w Poznaniu, gdzie prowadziła wykłady i ćwiczenia w temacie negocjacji biznesowych oraz działań public relations.

W ramach Grupy MTP zajmowała stanowisko Dyrektorki Marketingu oraz  Dyrektorki ds. Komunikacji Korporacyjnej Marki, pełniła też funkcje zastępczyni dyrektorów organizujących targi ITM Polska, Salmed, Saldent i Poleko. Pracowała m.in. w zespole realizującym trzy organizowane w Polsce Konferencje Klimatyczne Narodów Zjednoczonych – COP14 w Poznaniu, COP19 w Warszawie oraz COP24 w Katowicach, a także konferencję ONZ World Urban Forum w Katowicach.  

Jest absolwentką Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu zarządzania marką i Public Relations oraz stosunków międzynarodowych i dyplomacji w WSB w Poznaniu, SGH oraz Collegium Civitas w Warszawie.

 

 

Forum Rynku Nieruchomości to niepowtarzalna okazja do wymiany poglądów, wyłapywania trendów, networkingu i nawiązywania relacji biznesowych. Rok w rok na dwóch salach wykładowych, sali spotkań Match Maker oraz podczas legendarnego bankietu na plaży spotyka się ponad sześciuset ekspertów i ekspertek z branży rynku nieruchomości. Tu nie może nikogo zabraknąć, również Ciebie!

Sprzedaż biletów w najlepszej cenie tylko do końca marca! Kup bilet już dziś!

KUP BILET