Organizator:

Co to jest FRN?

Podziel się

Ulubione spotkanie branży nieruchomości w bezkonkurencyjnej atmosferze letniego Sopotu.

 

Forum Rynku Nieruchomości to najważniejsze spotkanie branży real estate. Elitarne wydarzenie odbywa się co roku w Sopockim Hotelu Sheraton. Przez dwa dni na dwóch salach wykładowych uczestnicy słuchają debat i prelekcji ponad stu ekspertów rynku mieszkaniowego i komercyjnego. Forum to wyjątkowa okazja do nawiązania cennych kontaktów biznesowych. Każdy z uczestników może skorzystać z systemu Match Maker i umówić się na rozmowę z innym zarejestrowanym uczestnikiem w specjalnie przygotowanej do tego trzeciej sali. FRN to dwa dni bezcennej wiedzy i danych analitycznych, wskazówek liderów rynku nieruchomości oraz mniej i bardziej formalnego networkingu w niezapomnianej atmosferze letniego Sopotu.

Tegoroczne wydarzenie to już 14. edycja ulubionej przez wszystkich konferencji branży nieruchomości!

 

⛵ ⛵ ⛵

Forum Rynku Nieruchomości odbędzie się 6 i 7 czerwca 2024 w Sopocie. 

Spotkamy się w gronie osób tworzących polski rynek mieszkaniowy i komercyjny. Wysłuchamy ponad 100 ekspertów. Spędzimy 2 dni na gorących dyskusjach oraz networkingu biznesowym – tym oficjalnym, w sali Match Maker, oraz tym mniej formalnym, na legendarnym bankiecie na sopockiej plaży, który odbędzie się w sopockiej restauracji White Marlin. Dla naszych gości jak co roku przygotowujemy również rejs  po Zatoce Gdańskiej.

 

 

Program Forum Rynku Nieruchomości toczy się równocześnie na dwóch salach: mieszkaniowej i komercyjnej

ZOBACZ PROGRAM FRN'24

Klimat Forum Rynku Nieruchomości, kuluarowych spotkań i wieczornej integracji jest niepowtarzalny i wyjątkowy. By wziąć udział w wydarzeniu wystarczy kupić bilet i stać się częścią tej niesamowitej konferencji.

Ilość miejsc ograniczona do 700! Dlatego warto się pośpieszyć. 

KUP BILET ONLINE ZAKUPY GRUPOWE

Do zobaczenia w Sopocie!

📅 6 i 7 czerwca 2024

DOJAZD

 

 

Filmowe podsumowanie 13. edycji Forum Rynku Nieruchomości: